tel/fax +48 022 6229966     

Chcę otrzymywać Newsletter Kancelarii

fivestarlaw.png

Departament prawa spółek handlowych – adw. Rafał Rozwadowski


Rafał Rozwadowski – adwokat. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie umów oraz prawie własności intelektualnej. Posiada szerokie doświadczenie w negocjacjach biznesowych i przy obsłudze dużych projektów. W toku swojej pracy realizował wiele projektów samodzielnie oraz zarządzał dużymi zespołami, złożonymi również z adwokatów i radców prawnych. Swoją pracę zawodową łączy też z prowadzeniem wykładów dla przedsiębiorców i publikowaniem własnych artykułów. Włada biegle językiem angielskim i francuskim. Jest pasjonatem koszykówki i cały czas czynnym zawodnikiem.

 

Departament prawa cywilnego i prawa pracy – adw. Jarosław Pietruchowski


Jarosław Pietruchowski – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie gospodarczym. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, sporami sądowymi oraz audytami prawnymi. Autor publikacji z zakresu prawa w Monitorze Prawniczym, Gazecie Prawnej i Rzeczpospolitej.

 

Departament prawa administracyjnego – adw. Maciej Fordoński


Maciej Fordoński – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent kursu doradcy podatkowego w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy. Maciej Fordoński specjalizuje się w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego oraz handlowego. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, sporami sądowymi oraz audytami prawnymi.

Wojciech_Strojek-8.jpg

Departament prawa karno-skarbowego – adw. Wojciech Strojek


Wojciech Strojek – adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) w Lublinie. Specjalizuje się w zagadnieniach z pogranicza prawa handlowego, cywilnego oraz prawa i procesu karnego, w tym w szczególności w zakresie problematyki przestępczości gospodarczej – „white collar crime”. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych. Na swoim koncie posiada kilka z sukcesem przeprowadzonych projektów dla branż takich jak: nieruchomości, budownictwo czy consulting biznesowy. Włada językiem angielskim.

 

maciej.jpg

Departament prawa gospodarczego i budowlanego – r. pr. Maciej M. Bogucki


Maciej M. Bogucki – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Zajmuje się sporami sądowymi, sądowo-administracyjnymi oraz doradztwem prawnym.
Specjalizuje się w szeroko pojmowanym prawie cywilnym, prawie handlowym oraz podatkowym. Włada językiem angielskim

zbikowski.jpg

Departament prawa karnego – adw. Maciej Żbikowski


Maciej Żbikowski – adwokat w warszawskiej Izbie Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie cywilnym oraz w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych. Uczestnik wielu złożonych i precedensowych procesów. Doradzał przy dużych i skomplikowanych projektach. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sporów sądowych i specjalistycznym doradztwie prawnym. Prawnik kierujący przy zarządzaniu dużymi transakcjami i inicjatywami gospodarczymi.  Lider zespołu adwokatów i radców prawnych.