Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel/fax +48 022 6229966

fivestarlaw.png

Departament prawa spółek handlowych – adw. Rafał Rozwadowski


Rafał Rozwadowski – adwokat. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie umów oraz prawie własności intelektualnej. Posiada szerokie doświadczenie w negocjacjach biznesowych i przy obsłudze dużych projektów. W toku swojej pracy realizował wiele projektów samodzielnie oraz zarządzał dużymi zespołami, złożonymi również z adwokatów i radców prawnych. Swoją pracę zawodową łączy też z prowadzeniem wykładów dla przedsiębiorców i publikowaniem własnych artykułów. Włada biegle językiem angielskim i francuskim. Jest pasjonatem koszykówki i cały czas czynnym zawodnikiem.

Departament prawa własności intelektualnej i prawa konkurencji – r. pr. Karol Ciupa


Karol Ciupa – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie: bankowym, upadłościowym, egzekucyjnym, własności przemysłowej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowym banku. Zajmuje się sporami sądowymi, doradztwem prawnym klientom korporacyjnym oraz audytami prawnymi. Włada językiem angielskim.

Departament prawa cywilnego i prawa pracy – adw. Jarosław Pietruchowski


Jarosław Pietruchowski – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie gospodarczym. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, sporami sądowymi oraz audytami prawnymi. Autor publikacji z zakresu prawa w Monitorze Prawniczym, Gazecie Prawnej i Rzeczpospolitej.

Departament prawa zamówień publicznych – r. pr. Ludwik Nawrocki


Ludwik Nawrocki - radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Aplikację radcowską ukończył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. W ciągu dziesięciu lat pracy zawodowej zajmował się m.in. bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym podmiotów zagranicznych, w zakresie prawa zamówień publicznych, prawa handlowego, gospodarczego i kontraktowego. Posiada również doświadczenie zawodowe w prawie spółdzielczym, pracy, ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych, prawie rzeczowym, rodzinnym i spadkowym. Dzięki tak szerokiemu doświadczeniu zawodowemu, radca prawny Ludwik Nawrocki jest w stanie kreatywnie i interdyscyplinarne podejść do każdego wyłaniającego się zagadnienia prawnego, co sprzyja kompleksowemu prowadzeniu powierzonych mu spraw. Posiada znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Potwierdzeniem umiejętności w tym zakresie jest ukończony kurs Legal English in Practice oraz uzyskanie International Legal English Certificate of University of Cambridge at level C1.

Departament prawa administracyjnego – adw. Maciej Fordoński


Maciej Fordoński – adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent kursu doradcy podatkowego w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy. Maciej Fordoński specjalizuje się w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego oraz handlowego. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, sporami sądowymi oraz audytami prawnymi.

Wojciech_Strojek-8.jpg

Departament prawa karnego – adw. Wojciech Strojek


Wojciech Strojek – adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) w Lublinie. Specjalizuje się w zagadnieniach z pogranicza prawa handlowego, cywilnego oraz prawa i procesu karnego, w tym w szczególności w zakresie problematyki przestępczości gospodarczej – „white collar crime”. Zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych. Na swoim koncie posiada kilka z sukcesem przeprowadzonych projektów dla branż takich jak: nieruchomości, budownictwo czy consulting biznesowy. Włada językiem angielskim.

Departament prawa procesowego – r. pr. Sebastian Chaber


Sebastian Chaber – radca prawny. Specjalizuje się w procesach sądowych. Doświadczenie zdobywał w sądach oraz wiodących kancelariach prawniczych w Warszawie. Brał udział w realizacji projektów dotyczących znaczących transakcji na rynku nieruchomości (w tym w postępowaniach administracyjnych), a także projektów związanych z prawem energetycznym i telekomunikacyjnym (m.in. infrastruktura teletechniczna, audyty, obowiązki obronnościowe, obsługa operatorów, postępowania ze skarg i odwołań). Uczestniczył w pracach zespołu (prawników, specjalistów, przedstawicieli nauki) d/s kompleksowej nowelizacji prawa energetycznego.