Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel/fax +48 022 6229966

fivestarlaw.png

Marcin Mamiński, po ukończeniu w 1990 r. Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, rozpoczął aplikację adwokacką, organizowaną przez Okręgową Radę Adwokacką w 1991 r. Aplikację adwokacką odbył w latach 1991-1995. W trakcie trwania aplikacji, adwokat Marcin Mamiński odbył staż organizowany przez Paryską Izbę Adwokacką oraz ukończył podyplomowe Studium, organizowane przez Duńską Radę Adwokacką, pod nazwą "Działania adwokata specjalizującego się w prawie gospodarczym w ramach Unii Europejskiej". Adwokat Marcin Mamiński został członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie w 1996 roku. W tym samym roku otworzył w Warszawie Kancelarię Adwokacką, która aktualnie działa jako Mamiński & Wspólnicy sp. k.

Adwokat Marcin Mamiński specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i prawa handlowego oraz celnego, jest doradcą Polskiej Izby Celnej i Handlu Zagranicznego, doradcą parlamentarnym, autorem kompleksowych analiz prawnych oraz audytów prawnych.

W marcu 2013, po obronie rozprawy, zatytułowanej "Prawne aspekty zakazu prowadzenia działalności gospodarczej", adwokat Marcin Mamiński uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.

Włada językiem angielskim i francuskim