tel/fax +48 22 6229966     

fivestarlaw.png

Kancelaria Mamiński & Partners sp.k, w swoim działaniu, kieruje się zasadą świadczenia usług na najwyższym poziomie, z pełnym uwzględnieniem interesu Klienta i zabezpieczeniem Jego praw.

Ekspercki zespół Kancelarii Mamiński & Partners sp.k oraz jego doświadczenie powodują, że obsługa Klientów jest prowadzona w sposób kompleksowy.

Misją Kancelarii Mamiński & Partners sp.k jest budowanie trwałych relacji z Klientami, opartych na zasadach uczciwości w działaniu, pełnym zrozumieniu ich wizji biznesowej, całkowitym zaufaniu oraz nieskazitelnym warsztacie pracy prawniczej.

Realizując powyższe cele, Kancelaria osiągnęła sukces, którym pragnie inspirować innych i którym chce się dzielić, wnosząc wkład w pracę osób i instytucji, realizujących działania pożytku społecznego i publicznego. W tym celu, Kancelaria współpracuje z Fundacją Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową w Warszawie, wspierając merytorycznie i finansowo jej statutowe działania. Kancelaria planuje także objęcie mecenatem wybranych działań Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zapisz się do newslettera
Kontakt w sprawie usług i działalności szkoleniowo-edukacyjnej Kancelarii oraz zapisu do newslettera